Charytatywny Turniej Oldboy- „Gramy dla Fabianka”

𝐓𝐔𝐑𝐍𝐈𝐄𝐉 𝐎𝐋𝐃𝐁𝐎𝐘 ,,𝐆𝐑𝐀𝐌𝐘 𝐃𝐋𝐀 𝐅𝐀𝐁𝐈𝐀𝐍𝐊𝐀”
W sobotę 12 marca w hali sportowej Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zarzeczu odbył się Charytatywny Turniej Piłki Nożnej Old Boy`s „gramy dla Fabianka” pod honorowym patronatem Wójta Gminy Zarzecze.
Po zaciętej walce zwyciężyła drużyna Huragan Gniewczyna , która w finale pokonała Czemrol Pełkinie 2:0. W meczu o trzecie miejsce lepszy okazał się JKS jarosław pokonując 2:1 Orzeł Przeworsk.
klasyfikacja końcowa:

𝟭. Huragan Gniewczyna Old Boy’s
𝟮. Czemrol Pełkinie Old Boy’s
𝟯. JKS Jarosław Old Boy’s
𝟰. Orzeł Przeworsk Old Boy’s
𝟱. Jawornik Polski Old Boy’s
𝟲. GKS Zarzecze Old Boy’s
𝟳. Start Pruchnik Old Boy’s
𝟴. MKS Kańczuga Old Boy’s
Fabianek to wcześniak pochodzący z Gminy Zarzecze, który przeszedł już dwie operacje. Żeby wrócić do pełni sprawności potrzebuję regularnej rehabilitacji.
W tym dniu nie był najważniejszy wynik sportowy, lecz pomoc Fabiankowi za co serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wsparli naszą akcję. Wspólnie udało nam się zebrać łącznie 4600 zł.