Aktualno艣ci

Charytatywny Turniej Oldboy- „Gramy dla Fabianka”

Data:
Kategoria: Aktualno艣ci
饾悡饾悢饾悜饾悕饾悎饾悇饾悏 饾悗饾悑饾悆饾悂饾悗饾悩 ,,饾悊饾悜饾悁饾悓饾悩 饾悆饾悑饾悁 饾悈饾悁饾悂饾悎饾悁饾悕饾悐饾悁”
W sobot臋 12 marca w hali sportowej Gminnego O艣rodka Sportu i Rekreacji w Zarzeczu odby艂 si臋 Charytatywny Turniej Pi艂ki No偶nej Old Boy`s „gramy dla Fabianka” pod honorowym patronatem W贸jta Gminy Zarzecze.
Po zaci臋tej walce zwyci臋偶y艂a dru偶yna Huragan Gniewczyna , kt贸ra w finale pokona艂a Czemrol Pe艂kinie 2:0. W meczu o trzecie miejsce lepszy okaza艂 si臋 JKS jaros艂aw pokonuj膮c 2:1 Orze艂 Przeworsk.
klasyfikacja ko艅cowa:
饾煭. Huragan Gniewczyna Old Boy’s
饾煯. Czemrol Pe艂kinie Old Boy’s
饾煰. JKS Jaros艂aw Old Boy’s
饾煱. Orze艂 Przeworsk Old Boy’s
饾煴. Jawornik Polski Old Boy’s
饾煵. GKS Zarzecze Old Boy’s
饾煶. Start Pruchnik Old Boy’s
饾煷. MKS Ka艅czuga Old Boy’s
Fabianek to wcze艣niak pochodz膮cy z Gminy Zarzecze, kt贸ry przeszed艂 ju偶 dwie operacje. 呕eby wr贸ci膰 do pe艂ni sprawno艣ci potrzebuj臋 regularnej rehabilitacji.
W tym dniu nie by艂 najwa偶niejszy wynik sportowy, lecz pomoc Fabiankowi za co serdecznie dzi臋kujemy wszystkim, kt贸rzy wsparli nasz膮 akcj臋. Wsp贸lnie uda艂o nam si臋 zebra膰 艂膮cznie 4600 z艂.
Udost臋pnij: