Aktualności


TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ O PUCHAR PRZEWODNICZĄCEGO RADY GMINY ZARZECZE

Data:
Kategoria: Aktualności

7 kwietnia br. na hali sportowej Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zarzeczu pod honorowym patronatem Pana Mariusza Pieniążka Przewodniczącego Rady Gminy Zarzecze odbył się  Turniej Piłki Siatkowej. W walce o puchary wzięło udział 8 drużyn. Po bardzo emocjonującej walce pierwsze miejsce zajęła drużyna „Purella Czarni Rzeszów”, na drugiej pozycji „GOLD Team”, trzecie miejsce – „Młode Wilki Studzian”. Dalsze miejsca nagradzane pucharami za udział przypadły drużynom: „Volley Zarzecze”, „Spartakus Kolbuszowa Górna”, „Wasko Urzejowice” oraz „FC Albatros” i „Łubudubu Jarosław”. Najlepszą zawodniczką turnieju została Urszula Kijak z drużyny „Purella Czarni Rzeszów”

Przewodniczący Rady Gminy Zarzecze Pan Mariusz Pieniążek w podsumowaniu docenił zaangażowanie uczestników, którzy przybyli do Zarzecza, jak też podkreślił wysoki poziom organizacyjny turnieju. Organizatorzy turnieju tj. Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zarzeczu oraz drużyna „Volley Zarzecze” postawili sobie za cel organizowanie cyklicznych turniejów tego typu w Zarzeczu.

Udostępnij: