Aktualności


UDZIAŁ MIESZKAŃCÓW GMINY ZARZECZE W MISTRZOSTWACH ŚWIATA KARATE KYOKUSHIN W TOKYO

Data:
Kategoria: Aktualności

W dniu 21-22.04.2018r. odbyły się w Tokyo Mistrzostwa Świata Karate Kyokushin IKO 1 z udziałem ponad 2000 zawodników. W zawodach tych udział wzięło czterech zawodników Przeworskiego Klubu Karate, w kategorii junior klub reprezentowali Karolina Barylak i Filip Hawro, /mieszkańcy gminy Zarzecze/, w kategorii seniorek Paulina Pawlak natomiast w kategorii masters Dariusz Walas. Niestety po zaciętych pojedynkach ulegli gospodarzom zawodów klasyfikując się ostatecznie w pierwszej ósemce zawodników.

Bardzo gratulujemy wszystkim uczestnikom, cieszymy się, że w tak prestiżowych zawodach uczestniczyli  mieszkańcy gminy Zarzecze tj. Karolina Barylak i Filip Hawro. Życzymy dalszych sukcesów.

Udostępnij: