Aktualności


,,ULEPSZENIE NAWIERZCHNI NA DRODZE POWIATOWEJ NR P 1619R ZARZECZE-PEŁNATYCZE-BYSTROWICE W W.ZARZECZE” – OD STACJI ORLEN W ZARZECZU DO MOSTU W PEŁNATYCZACH

Data:
Kategoria: Aktualności
Kolejna inwestycja zostanie zrealizowana w Gminie Zarzecze.
W dniu 21 czerwca br. w Starostwie Powiatowym w Przeworsku podpisana została umowa na realizację zadania pn. „𝗨𝗹𝗲𝗽𝘀𝘇𝗲𝗻𝗶𝗲 𝗻𝗮𝘄𝗶𝗲𝗿𝘇𝗰𝗵𝗻𝗶 𝗻𝗮 𝗱𝗿𝗼𝗱𝘇𝗲 𝗽𝗼𝘄𝗶𝗮𝘁𝗼𝘄𝗲𝗷 𝗡𝗿 𝗣 𝟭𝟲𝟭𝟵𝗥 𝗭𝗮𝗿𝘇𝗲𝗰𝘇𝗲 – 𝗣𝗲ł𝗻𝗮𝘁𝘆𝗰𝘇𝗲 – 𝗕𝘆𝘀𝘁𝗿𝗼𝘄𝗶𝗰𝗲 𝘄 𝗺. 𝗭𝗮𝗿𝘇𝗲𝗰𝘇𝗲” – 𝐨𝐝 𝐬𝐭𝐚𝐜𝐣𝐢 𝐎𝐫𝐥𝐞𝐧 𝐰 𝐙𝐚𝐫𝐳𝐞𝐜𝐳𝐮 𝐝𝐨 𝐌𝐨𝐬𝐭𝐮 𝐰 𝐏𝐞ł𝐧𝐚𝐭𝐲𝐜𝐳𝐚𝐜𝐡.
W podpisaniu umowy uczestniczyli: Dyrektor Powiatowego Zarządu Dróg w Przeworsku Robert Mądry i wykonawca – Leszek Kochanowicz Firma Usługowo – Handlowo – Produkcyjna, Starostwa Przeworski Dariusz Łapa, Wójt Gminy Zarzecze Tomasz Bury, Sekretarz Gminy Zarzecze/Radny Powiatu Przeworskiego Łukasz Laska oraz Członek Zarządu Powiatu Przeworskiego Krzysztof Bartuś.
Wartość zadania to kwota: 𝟑𝟔𝟐.𝟖𝟗𝟗, 𝟐𝟎 𝐳ł
Powiat Przeworski: 𝟏𝟗𝟗 𝟗𝟗𝟗,𝟐𝟎 𝐳ł
Gmina Zarzecze: 𝟏𝟔𝟐 𝟗𝟎𝟎,𝟎𝟎 𝐳ł
Termin wykonania inwestycji: 3 miesiące
Udostępnij: