Aktualności


UNIA WILKOŁAZ WYGRYWA TURNIEJ ,,GAP ZARZECZE CUP”

Data:
Kategoria: Aktualności

Unia Wilkołaz po raz drugi wygrywa turniej GAP Zarzecze CUP dla rocznika 2005 i młodsi.

Drużyna z Województwa Lubelskiego okazała się po raz kolejny bezkonkurencyjna (wcześniej wygrali turniej w listopadzie 2018 roku.) wygrywając wszystkie spotkania. Drugie miejsce przypadło zespołowi MKS Kolbuszowa, zaś na najniższym stopniu podium stanęła drużyna SMS-u Jarosław.

Po zakończony turnieju odbyła się ceremonia wręczenia pucharów dla każdej drużyn oraz wyróżnień indywidualnych dla najlepszego zawodnika, bramkarza oraz króla strzelców. Najlepszym strzelcem turnieju został zawodnik Unii Wilkołaz – Mateusz Jędrasik. Tytuł najlepszego zawodnika przypadł Hubertowi Tarnowskiemu z Gminnej Akademii Piłkarskiej Zarzecze, natomiast najlepszym bramkarzem turnieju wybrano Szymona Dudzińskiego z drużyny MKS-u Kolbuszowa.

TABELA:

  1. UNIA WILKOŁAZ 21 PKT.
  2. MKS KOLBUSZOWA 18 PKT.
  3. SMS JAROSŁAW 13 PKT.
  4. PERFECT PRZEWORSK 13 PKT.
  5. GAP ZARZECZE 9 PKT.
  6. WOJAK KRAMAŻÓWKA 6 PKT.
  7. BŁĘKITNI GRZĘSKA 1 PKT.
  8. BŁYSKAWICA ROŻNIATÓW 1 PKT.

 

Udostępnij: