Aktualności


UWAGA! WAŻNY KOMUNIKAT DOTYCZĄCY PROGRAMU „CZYSTE POWIETRZE”

Data:
Kategoria: Aktualności

Uwaga ! W związku z nasilonym działaniem przedsiębiorców oferujących wymianę źródła ciepła wyłącznie na pompę ciepła, przypominamy komunikat Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w sprawie nieuczciwych ofert kierowanych do wnioskodawców programu „Czyste Powietrze”. Nieefektywny piec można wymienić również na inne źródła ciepła, np. kocioł gazowy kondensacyjny, ogrzewanie elektryczne i inne.

Po więcej informacji na temat dofinansowania z programu „Czyste Powietrze” do wymiany źródła ciepła oraz termomodernizacji budynku zapraszamy do Urzędu Gminy Zarzecze, pokój nr 16 (wejście od strony ul. Długiej).

https://www.czystepowietrze.gov.pl/wazne-komunikaty/wazny-komunikat-w-sprawie-nieuczciwych-ofert-kierowanych-do-wnioskodawcow-programu-czyste-powietrze

Udostępnij: