Widowiska artystyczne w szkołach na terenie gminy Zarzecze w ramach realizacji projektu „Dowiedz się i działaj”

W dniu 29-30.10.2019r. w sześciu szkołach na terenie gminy Zarzecze odbyły się  widowiska artystyczne z zakresu profilaktyki i przeciwdziałania przemocy.

Widowiska były bezpłatne. Dzieci i młodzież z terenu gminy Zarzecze mogła obejrzeć ciekawe sceny poruszające problem dot. przemocy.

Powyższe działania odbyły się dzięki realizacji przez gminę Zarzecze projektu „Dowiedz się i działaj – profilaktyka dla dzieci i młodzieży z terenu gminy Zarzecze”, który  finansowany jest ze środków „Programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań Razem bezpieczniej im. Władysława Stasiaka na lata 2018-2020”

Projekt skierowany jest do dzieci i młodzieży z terenu gminy Zarzecze.

Projekt realizowany jest przez Gminę Zarzecze, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Zarzeczu oraz szkoły z terenu gminy Zarzecze.