WIECZÓR PATRIOTYCZNY Z OKAZJI ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI

W niedzielę 13 listopada br. w Zespole Szkół im W. Witosa w Zarzeczu odbył się koncert z okazji 104 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.
Gościem wieczoru był chór Jednego Serca Jednego Ducha w składzie kameralnym, któremu towarzyszyli muzycy Rodziny Jednego Serca Jednego Ducha.
Podczas koncertu wystąpili również laureaci wojewódzkiego konkursu Ojczyzna w Poezji i Pieśni Patriotycznej.
W tym roku wpłynęło ponad 150 zgłoszeń z różnych części województwa podkarpackiego.
W wydarzeniu uczestniczyli między innymi Wójt Gminy Zarzecze Tomasz Bury, Przewodnicząca Rady Gminy Zarzecze Małgorzata Byrwa wraz z radnymi, Sołtysi, Sekretarz Gminy Zarzecze Łukasz Laska, Kierownicy, Dyrektorzy szkół, jednostek, Mieszkańcy Gminy Zarzecze oraz Powiatu Przeworskiego.
Patronat honorowy nad tegoroczną edycją objął Władysław Ortyl Marszałek Województwa Podkarpackiego.
Dziękujemy za liczne przybycie na Wieczór Patriotyczny.
Pełna galeria zdjęć [KLIKNIJ TUTAJ]