Aktualności


Wizyta studyjna przedstawicieli z województwa świętokrzyskiego

Data:
Kategoria: Aktualności

W dniu 24 września br. grupa przedstawicieli z województwa świętokrzyskiego w ramach wizyty studyjnej odwiedziła gminę Zarzecze. Uczestników powitał Tomasz Bury – wójt gminy Zarzecze, który opowiedział o gminie Zarzecze. Następnie Anna Krzeszowska-Gwóźdź kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Zarzeczu  przedstawiła działalność Ośrodka, podejmowane działania na rzecz mieszkańców gminy. Wymieniono doświadczenia dotyczące pracy Partnerskich Zespołów Kooperacji w ramach projektu Liderzy Kooperacji. Barbara Szczygieł – Dyrektor Centrum Kultury opowiedziała o działalności kulturalnej na terenie gminy Zarzecze. Następnie osoby zwiedziły Muzeum Dzieduszyckich w Zarzeczu. Wszyscy byli zachwyceni tym miejscem. Barbara Szczygieł oprowadzając grupę i opowiadając historię rodu Dzieduszyckich wzbudzała duże zainteresowanie osób zwiedzających.

Następnie uczestnicy odwiedzili Środowiskowy Dom Samopomocy w Zalesiu, gdzie mogli poznać działalność placówki.

Dziękujemy przedstawicielom z województwa świętokrzyskiego, że wybrali Zarzecze, jako jedno z miejsc, które chcieli zobaczyć, spotkać się i wymienić z nami doświadczenia.

Udostępnij: