Aktualności


Wizyta w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji w Warszawie – dofinansowanie do projektu pt. „Dowiedz się i działaj – profilaktyka dla dzieci i młodzieży z terenu gminy Zarzecze”

Data:
Kategoria: Aktualności

W dniu 21.05.2019r. Tomasz Bury – Wójt Gminy Zarzecze oraz Anna Krzeszowska-Gwóźdź kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Zarzeczu odebrali od Pana Jarosława Zielińskiego Sekretarza Stanu w MSWiA w Warszawie dofinansowanie do projektu pt. „Dowiedz się i działaj – profilaktyka dla dzieci i młodzieży z terenu gminy Zarzecze”.

Gmina Zarzecze jako jedna z 10 gmin z terenu województwa podkarpackiego miała przyjemność uczestniczyć w uroczystym ogłoszeniu wyników naboru projektów w roku 2019 w ramach Programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań RAZEM BEZPIECZNIEJ im. Władysława Stasiaka na lata 2018-2020 w edycji 2019.

W ramach projektu realizowane będą następujące zadania: program profilaktyczny „Archipelag skarbów”, warsztaty socjoterapeutyczne, w tym spotkanie z Mikołajem, widowiska profilaktyczne, konkurs plastyczny, zajęcia z robotyki, zajęcia Alfa StreetFight, zatrudniony zostanie również psycholog.

Udostępnij: