Aktualności


Wręczone nagród laureatom konkursu „Bezpieczna sieć”

Data:
Kategoria: Aktualności

Wręczone nagród laureatom konkursu „Bezpieczna sieć”

W dniu 22 grudnia br. zostały wręczone laureatom konkursu „Bezpieczna sieć” dyplomy oraz upominki. Nagrody wręczył Pan Tomasz Bury – Wójt Gminy Zarzecze oraz Pani Anna Krzeszowska-Gwóźdź – kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Zarzeczu.

Laureatami konkursu zostali:

Miejsce I- Oliwia Jamroży, klasa VI, Szkoła Podstawowa w Maćkówce

Miejsce II-Natalia Pawłowska, klasa IV, Zespół Szkół w Zarzeczu

Miejsce III- Daniel Pieniążek, klasa IV, Szkoła Podstawowa w Żurawiczkach

Miejsce III -Kinga Kiełbowicz, klasa VI a,  Zespół Szkół w Zarzeczu

Laureaci konkursu „Bezpieczna sieć” opowiadali o swoich plakatach. Wszystkie prace były wykonane na bardzo wysokim poziomie. Jeszcze raz bardzo dziękujemy za udział w konkursie i gratulujemy zwycięzcom.

Udostępnij: