Aktualności


Wyjazd studyjny do Chorwacji

Data:
Kategoria: Aktualności

Wyjazd studyjny do Chorwacji

W dniach 6-12 czerwca 2021r. grupa seniorów wraz z kierownikiem Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Zarzeczu Anną Krzeszowską-Gwóźdź miały okazję uczestniczyć w wyjeździe do Chorwacji.  Uczestnicy zwiedzali Rijekę, Opatiję i Lovran. Wyjazd miał na celu poznanie chorwackiej kuchni i sztuki. Odbywały się również zajęcia ze śpiewu pieśni chorwackiej.  Podczas pobytu osoby mogły poznać również historię i zabytki przepięknego miasta Rijeki. Uczestnicy mieli okazję odpocząć na przepięknej plaży w Lovran.

Dziękujemy Panu Markowi Pankiewiczowi Prezesowi Fundacji Braci Sołuńskich im. Cyryla i Metodego za wyjazd pełen niezapominanych wrażeń, które na zawsze pozostaną w naszych sercach.

Podziękowania kierujemy również do Pana Tomasza Burego – Wójta Gminy Zarzecze, który umożliwił udział przedstawicieli gminy Zarzecze w wyjeździe w tak piękne miejsce do Chorwacji, gdzie mieliśmy okazję poznać kulturę, historię, przyrodę i odpocząć.

Dziękujemy!

Udostępnij: