Wymiana oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Zarzecze- Część 1

Kategoria: Bez kategorii
W pierwszej połowie lutego odebrane zostały prace związane z wymianą oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Zarzecze.
W miejsce wyeksploatowanych lamp zamontowane zostały energooszczędne źródła światła typu LED o mocy 60 W.
Wartość całej inwestycji wyniosła 205 410,00 zł. Kwota ta została pozyskana z środków Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych.
Z uwagi na szeroki zakres prac będziemy przedstawiać wykonane inwestycje wymiany oświetlenia poszczególnymi sołectwami.
W sołectwach Maćkówka oraz Żurawiczki wymienionych zostało łącznie 99 lamp w odcinkach :
  • od znaku Maćkówka (od strony Przeworska) w stronę Zarzecza,
  • od wysokości cmentarza w Żurawiczkach w kierunku Przeworska do pierwszego skrzyżowania dróg
    (Żurawiczki w stronę kościoła -Przeworsk – Maćkówka)
  • od skrzyżowania dróg (w stronę kościoła w Żurawiczkach) przez całą drogę powiatową do wysokości ronda,
  • od ronda w stronę Łapajówki.