Aktualności


WYNIKI ZAWODÓW WĘDKARSKICH O PUCHAR WÓJTA GMINY ZARZECZE STAROSTY PRZEWORSKIEGO ORAZ KOMENDANTA POWIATOWEGO SPOŁECZNEJ STRAŻY RYBACKIEJ

Data:
Kategoria: Aktualności

W słoneczną niedzielę 30 września na łowisku PZW w Pełnatyczach odbyły się już zgodnie z wieloletnią tradycją spławikowe zawody wędkarskie o puchar Wójta Gminy Zarzecze w klasyfikacji drużynowej i indywidualnej dla wszystkich uczestników. Oddzielne klasyfikację zorganizowano dla strażników SSR Powiatu Przeworskiego, również w klasyfikacji indywidualnej oraz drużynowej. W zawodach udział wzięło 36 zawodników z Dynowa, Przemyśla, Lubaczowa, Kańczugi, Przemyśla, Sieniawy, Jarosławia, Przeworska i okolic. Po zakończeniu zawodów puchary dla zwycięzców wręczali Wójt Gminy Zarzecze Wiesław Kubicki, Sekretarz Rady Powiatu Przeworskiego i zarazem Przewodniczący Rady Gminy Zarzęcze Mariusz Pieniążek oraz Prezes Z.O. PZW w Przemyślu Jan Bieniasz. Puchary w klasyfikacji drużynowej i indywidualnej dla wszystkich uczestników ufundował Wójt Gminy Zarzecze Wiesław Kubicki. Dla strażników SSR Powiatu Przeworskiego w klasyfikacji indywidualnej do 6-tego miejsca oraz w drużynówce ufundował Starosta Przeworski Zbigniew Kiszka. Puchar za największą rybę w klasyfikacji wszystkich startujących ufundował Sekretarz Rady Powiatu Mariusz Pieniążek. Puchar dla strażników za największą rybę przekazał Jan Bieniasz. Należy podkreślić, że w zawodach udział wzięli młodzi wędkarze jak 9-cio letni Franiu Drewniak i nieco starsi Patryk Nater, Hubert Nater. . Sekretarz Rady Powiatu Mariusz Pieniążek przekazał dla Patryka i Huberta  Naterów oraz Frania Drewniaka piękne albumy pokazujące zabytki i architekturę Powiatu Przeworskiego. Największe ryby w klasyfikacji zawodów złowili Patryk Nater . Wśród strażników Robert Wołoszyński. Po zawodach serwowano ciepły posiłek przygotowany przez niezawodnego kol. Stanisława Flaka (tak trzymaj Stasiu).

Serdecznie dziękujemy Wójtowi Gminy Wiesławowi Kubickiemu, Staroście Przeworskiemu Zbigniewowi Kiszce, Sekretarzowi Rady Powiatu zarazem Przewodniczącemu Rady Gminy Zarzecze Mariuszowi Pieniążkowi że organizują współpracując z Zarządem Okręgu PZW w Przemyślu (o czym świadczy piękne łowisko w Przeworsku i Pełnatyczach) oraz Miejskim Kołem PZW „JAZ” Przeworsk wspaniałe zawody w Przeworsku i Pełnatyczach.

 

Prezes Koła PZW „JAZ” Przeworsk       Prezes Zarządu Okręgu PZW w Przemyślu

Mateusz Kowal                                             Jan Bieniasz

 

Poniżej wyniki zawodów oraz relacja zdjęciowa.

 

Wyniki

Indywidualnie:

 1. Paweł Pyrda –  1pkt – 6275
 2. Roma Dutkiewicz – 1pkt – 3720
 3. Tomasz Stopyra – 1 pkt – 2900
 4. Ireneusz Owsiak –  2 pkt-  4520
 5. Daniel Świerk – 2 pkt   – 3340
 6. Tomasz Drewniak – 2pkt    – 2630

Drużynowo:

 1. Sów-pol Rzeszów (P.Pyrda, T.Drewniak, F.Drewniak ) – 7 pkt.
 2. Hutnik Lubaczów (R.Galuch, R. Dutkiewicz, M. Głąb) -12 pkt.
 3. Jazgarz Team ( T.Stopyra, H.Nater, P.Nater) – 13 pkt.

Strażnicy indywidualnie:

 1. Ireneusz Owsiak – 4520
 2. Mateusz Kaszuba – 3710
 3. Paweł Pacholarz – 2830
 4. Rafał Czepiel – 2545
 5. Paweł Żyła – 2300
 6. Adam Kielich – 1880

Strażnicy drużynowo:

 1. Przeworsk I (P.Pacholarz, R.Czepiel) – 5375
 2. Kańczuga I (S.Bolechała, M.Kaszuba) – 5180
 3. Przeworsk II ( A.Łapa, I. Owsiak) – 5010

 

 

Udostępnij: