Aktualności


XXIII Międzynarodowy Mikołajowy Turniej Piłki Ręcznej

Data:
Kategoria: Aktualności

W dniach 1-3 grudnia 2017r. 13 zespołów w kategoriach: Junior Młodszy i Młodziczka uczestniczyło w rozgrywanym na obiektach GOSIR w Zarzeczu „Turnieju Mikołajkowym Piłki Ręcznej”. Drużyny z Polski, Słowacji i Ukrainy gościły jak co roku w Internacie przy ZS im. Wincentego Witosa w Zarzeczu.

Organizatorzy Turnieju to: Starosta Powiatu Przeworskiego, Wójt Gminy Zarzecze, Zespół Szkół im. Wincentego Witosa w Zarzeczu i ULKS „Koliber” Zarzecze.

Otwarcia turnieju dokonał Wójt Gminy Zarzecze Wiesław Kubicki w obecności Prezesa Podkarpackiego Zrzeszenia LZS Józefa Krzywonosa, Przewodniczącego Rady Powiatu Przeworskiego Tadeusza Kiełbowicza, Dyrektora Zespołu Szkół im. Wincentego Witosa w Zarzeczu Bogusława Bąka oraz Dyrektora Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Zarzeczu Krzysztofa Majkowskiego. W wyniku trzech dni rywalizacji zwycięzcami turnieju zostali: SPR Handball Rzeszów w kategorii Junior Młodszy oraz Juventa Michalovce w kategorii Młodziczka.

 

Udostępnij: