Aktualności


XXIV MIĘDZYNARODOWY MIKOŁAJKOWY TURNIEJ PIŁKI RĘCZNEJ

Data:
Kategoria: Aktualności

W dniach 7- 9 grudnia 2018 r. 14 zespołów w dwóch kategoriach wiekowych „ JUNIOR” oraz „ MŁODZICZKA”  uczestniczyło w rozgrywanym od 24 lat „ Turnieju Mikołajkowym Piłki Ręcznej”. Drużyny z Polski, Słowacji i Ukrainy gościły , jak co roku w Zarzeczu. Internat przy Zespole Szkół im. Wincentego Witosa  w Zarzeczu służył sportowcom za hotel, natomiast hala sportowa  Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zarzeczu oraz hala sportowa przy Zespole Szkół Zawodowych w Przeworsku, to miejsca gdzie rozgrywano mecze.

Organizatorami tegorocznego Turnieju byli: Starosta Powiatu Przeworskiego, Wójt Gminy Zarzecze, Zespół Szkół im. Wincentego Witosa w Zarzeczu oraz Uczniowski Klub Sportowy „ Koliber” w Zarzeczu.

Otwarcia turnieju  dokonał Wójt Gminy Zarzecze Tomasz Bury w obecności min. Wicestarosty Powiatu Przeworskiego -Jerzego Mazura, Przewodniczącego Rady Powiatu Przeworskiego – Tadeusza Kiełbowicza, Dyrektora Zespołu Szkół im. Wincentego Witosa w Zarzeczu Bogusława Bąka.

W wyniku trzydniowej rywalizacji zwycięzcami Turnieju zostali: Zespół Szkół Sportowych w Rzeszowie w kategorii „ JUNIOR” oraz Kadra Świętokrzyska w kategorii „ MŁODZICZKA”.

Udostępnij: