Aktualności


Zajęcia Alfa Street Fight w Szkole Podstawowej w Żurawiczkach w ramach realizacji projektu „Dowiedz się i działaj”.

Data:
Kategoria: Aktualności

W dniu 16.09.2019r. w Szkole Podstawowej w Żurawiczkach odbyły się zajęcia Alfa Street Fight systemu walki i samoobrony na bazie Krav Magi oraz Ju – Jitsu. Zajęcia te są pożyteczną i ciekawą formą spędzania czasu wolnego, są doskonałą formą dania upustu młodzieńczej energii, niejednokrotnie być może nawet wyładowania nadmiernej agresji, wyrabiają siłę wewnętrzną u ćwiczących, podwyższają ich wartość i samoocenę.

Zajęcia Alfa Street Fight prowadzone są przez trenera Sylwestra Potocznego, instruktora z wieloletnim doświadczeniem w sztukach, sportach oraz systemach walki.

W zajęciach uczestniczy 20 dzieci ze Szkoły Podstawowej w Żurawiczkach i Szkoły Podstawowej w Maćkówce.

W rozpoczęciu zajęć uczestniczył Pan Tomasz Bury – Wójt Gminy Zarzecze, który powitał uczestników, życzył im aktywnych i efektywnych treningów zgłębiających umiejętności sztuki walki.

Zajęcia odbywają się dzięki realizacji przez gminę Zarzecze projektu „Dowiedz się i działaj – profilaktyka dla dzieci i młodzieży z terenu gminy Zarzecze”, który  finansowany jest ze środków „Programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań Razem bezpieczniej im. Władysława Stasiaka na lata 2018-2020”

Projekt skierowany jest do dzieci i młodzieży z terenu gminy Zarzecze, realizowany jest przez Gminę Zarzecze, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Zarzeczu oraz szkoły z terenu gminy Zarzecze.

Udział w projekcie jest bezpłatny.

Udostępnij: