ZAJĘCIA Z KARATE I ROBOTYKI

Dzieci i młodzież z Zespołu Szkół w Zarzeczu i Szkoły Podstawowej w Żurawiczkach od września br. mogły uczestniczyć w zajęciach z karate i robotyki.

Zajęcia cieszyły się zainteresowaniem, w szczególności z robotyki, ponieważ jest to innowacyjne działanie na terenie gminy Zarzecze. Dzieci i młodzież chętnie uczestniczyła więc w zajęciach.

Gmina Zarzecze od września do grudnia br. realizowała projekt pt. „Dzieci i młodzież z terenu gminy Zarzecze przeciwko zjawiskom agresji i patologii”.

Z terenu województwa podkarpackiego do realizacji programu zostało wytypowanych 11 projektów, w tym projekt z Gminy Zarzecze.

Projekt został przygotowany i będzie realizowany przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Zarzeczu

Projekt  realizowany jest w ramach PROGRAMU OGRANICZANIA PRZESTĘPCZOŚCI I ASPOŁECZNYCH ZACHOWAŃ RAZEM BEZPIECZNIEJ im. Władysława Stasiaka na lata 2018-2020 w edycji 2018.

Mamy nadzieję, że osoby, które uczestniczyły w zajęciach miło i aktywnie spędziły czas wolny.