Aktualności


ZAPRASZAMY NA FERIE Z GMINĄ ZARZECZE

Data:
Kategoria: Aktualności

Ferie zimowe 2019 już niebawem. Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież do skorzystania z oferty ,,Ferie z Gminą Zarzecze”.

W pierwszym tygodniu ferii odbędą się wyjazdy min. na lodowisko, narty, do kina, sali zabaw Bajlandia, Fly Parku Rzeszów oraz na basen.

Ponadto zachęcamy do korzystania z atrakcji, które odbędą się w Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Zarzeczu, Centrum Kultury w Zarzeczu oraz Gminnej Bibliotece Publicznej w Zarzeczu.

Zapisy na wyjazdy, które odbędą się w pierwszym tygodniu ferii przyjmują nauczyciele w każdej szkole z terenu naszej gminy. Natomiast zapisy na drugi tydzień ferii przyjmowane są w Biurach Centrum Kultury w Zarzeczu oraz Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji lub pod numerami telefonu: 506 142 474 (Centrum Kultury), 667 192 332 (Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji). Gminna Biblioteka Publiczna w Zarzeczu przyjmuje zgłoszenia w bibliotece oraz po numerem telefonu: 16 640 25 17.

Udostępnij: