Aktualności


Zapraszamy na przegląd Artystyczny Osób Chorych, Niepełnosprawnych oraz Seniorów z Dziennych Domów i Klubów Seniora

Data:
Kategoria: Aktualności

Zapraszamy na Przegląd Artystyczny Osób Chorych, Niepełnosprawnych oraz Seniorów z Dziennych Domów i Klubów Seniora, który odbędzie się Zespole Pałacowo-Parkowym w Zarzeczu w dniu 14.06.2022r. od godz. 1000

Uczestnicy przeglądu przeniosą nas w lata 20 i 30 XX wieku, będziemy mogli posłuchać wielu piosenek, obejrzeć skecze, m.in. „Ciężki los Królewny”, „Rzepka”, „Trudy życia seniora”, „Spotkanie po latach” oraz kabarety np: „Przychodzi baba do lekarza”, „Czerwony kapturek”.

Na scenie zaprezentowane zostaną również występy taneczne oraz inscenizacje sceniczne: „Czerwony Kapturek”, „Rzepka, „Kopciuszek XXI wieku”, „Czarownice z Łysej Góry”.

Podczas Przeglądu uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej, Środowiskowych Domów Samopomocy oraz Dziennych Domów Pomocy i Klubów Seniora zaprezentują swój dorobek kulturowy w formie rękodzieł.

Możliwość wystąpienia przed szeroką publicznością będzie dla artystów nie lada przeżyciem, zaś zaproponowany przez nich repertuar porusza całą gamą emocji, dlatego życząc Państwu niezapomnianych wrażeń artystycznych serdecznie zapraszamy do Zespołu Pałacowo-Parkowego w Zarzeczu w dniu 14.06.2022r.

Udostępnij: