Aktualności


ZBIÓRKA DARÓW W RAMACH AKCJI „POMÓŻ DZIECIOM PRZETRWAĆ ZIMĘ”

Data:
Kategoria: Aktualności

Informuję, że wzorem lat ubiegłych zostanie przeprowadzona zbiórka darów w ramach akcji ,,Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę”.

Akcja zostanie przeprowadzona w dniach od 3 do 10 grudnia 2018r. przez Wolontariuszy w szkołach na terenie gminy Zarzecze tj. Szkole Podstawowej w Żurawiczkach, Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Zarzeczu, jak również w Zespole Szkół im. Wincentego Witosa w Zarzeczu oraz w siedzibie Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Zarzeczu

W ramach akcji zbierane będą nowe rzeczy takie jak: odzież, obuwie, zabawki, książki, artykuły szkolne i papiernicze, środki czystości i higieny osobistej, słodycze oraz produkty nadające się do długoterminowego przechowywania.

Nie będą zbierane środki finansowe.

Prosi się osoby chętne o włączenie się do Akcji, której celem jest pomoc drugiemu człowiekowi.

Za zrozumienie i okazaną pomoc serdecznie dziękujemy.

 

Anna Krzeszowska-Gwóźdź

kierownik Gminnego Ośrodka

Pomocy Społecznej w Zarzeczu

Udostępnij: