Aktualności


ZESPÓŁ ŚPIEWACZY Z MAĆKÓWKI NA OGÓLNOPOLSKIM FESTIWALU KAPEL LUDOWYCH I ŚPIEWAKÓW LUDOWYCH

Data:
Kategoria: Aktualności
Po raz 58 w Kazimierzu Dolnym odbył się Ogólnopolski Festiwal Kapel i Śpiewaków Ludowych organizowany w dniach 22-23 czerwca.
W Tegorocznej edycji naszą gminę, powiat oraz województwo reprezentował 𝐙𝐞𝐬𝐩ół Ś𝐩𝐢𝐞𝐰𝐚𝐜𝐳𝐲 𝐳 𝐌𝐚ć𝐤ó𝐰𝐤𝐢. Panie zaprezentowały wysoki poziom artystyczny, co było docenione dużymi owacjami przez kazimierzowską publiczność.
Artystki na miejscu wspierał i dopingował Tomasz Bury – Wójt Gminy Zarzecze wraz z dyrektorem Centrum Kultury w Zarzeczu Barbarą Szczygieł i Kierownikiem Gminnej Biblioteki Publicznej w Zarzeczu Tomaszem Piątkiem, Katarzyna Ignas – etnograf Muzeum w Przeworsku Zespół Pałacowo – Parkowy oraz Agata Hemon z Centrum Kulturalne w Przemyślu.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Udostępnij: