Aktualności


KONKURS PLASTYCZNY „MÓJ ŚWIAT – MOJA RZECZYWISTOŚĆ W CZASIE EPIDEMII KORONAWIRUSA”

Data:
Kategoria: Aktualności

 

 

KONKURS PLASTYCZNY

MÓJ ŚWIAT – MOJA RZECZYWISTOŚĆ

W CZASIE EPIDEMII KORONAWIRUSA”

 

 

 

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Zarzeczu ogłasza konkurs plastyczny pt. „Mój świat – moja rzeczywistość w czasie epidemii koronawirusa”.

Celem konkursu jest m.in. pogłębienie wiedzy dzieci i młodzieży z terenu gminy Zarzecze dotyczące zaleceń służb sanitarnych w czasie epidemii koronawirusa (tj. m.in. czyste ręce, noszenie maseczek, pozostanie w domu), upowszechnianie wiedzy wśród dzieci i młodzieży na temat zagrożeń w czasie epidemii koronawirusa, w tym dzieci i rodzin zagrożonych występowaniem zjawiska przemocy w rodzinie (alternatywne formy spędzania wolnego czasu, budowanie relacji rodzinnych, budowanie poczucia bezpieczeństwa).

Szczegółowe informacje w regulaminie.

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie, dla zwycięzców przewidziane są atrakcyjne nagrody.

 

Załączniki do konkursu plastycznego

Regulamin

Udostępnij: