NOWY CIĄGNIK W RAMACH PROJEKTU

Kolejna dobra informacja dla naszej gminy. W ubiegłym tygodniu zakupiony został nowy ciągnik wraz z osprzętem, który trafił do nas dzięki powierzeniu naszej gminie projektu ,,Aktywni na rynku pracy – edycja III” (tzw. Centrum Integracji Społecznej) realizowanego przy współpracy z Caritas Archidiecezji Przemyskiej.
Zakup został współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
Projekt „Aktywni na rynku pracy – edycja III” realizowany przez Caritas Archidiecezji Przemyskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020.
Ciągnik służył będzie do bieżących prac porządkowych na terenie gminy, a także wykorzystany zostanie do odśnieżania dróg oraz chodników w czasie zbliżającej się zimy.
Całkowita wartość zakupionego sprzętu wynosi 90 000 zł przy zerowym wkładzie finansowym Urzędu Gminy Zarzecze.