Aktualności


PODSUMOWANIE DZIAŁAŃ PODEJMOWANYCH W RAMACH PROJEKTU „LIDERZY KOOPERACJI”

Data:
Kategoria: Aktualności

PODSUMOWANIE DZIAŁAŃ PODEJMOWANYCH W RAMACH PROJEKTU „LIDERZY KOOPERACJI”

 

15 kwietnia br. w gminie Zarzecze gościła Pani Barbara Ciurko – Malik reprezentująca Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Rzeszowie. W ramach spotkania podsumowano działania podejmowane w ramach projektu „Liderzy Kooperacji”. Projekt ten realizowany był w ramach Programu Operacyjnego Wiedza, Edukacja, Rozwój, Osi Priorytetowej II Efektywne polityki publiczne dla rynku pracy, gospodarki i edukacji, działanie 2.5 Skuteczna pomoc społeczna finansowanego ze środków EFS na lata 2014-2020, którego Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Rzeszowie był liderem.

Pani Barbara Ciurko – Malik przywiozła podziękowania za współpracę dla gminy Zarzecze, jak również przedstawicieli współpracujących w projekcie Zespołu Kooperacji.

Serdecznie dziękujemy i liczymy na dalszą współpracę w przyszłości, celem realizacji nowych, ciekawych  inicjatyw na rzecz drugiego człowieka.

Dziękujemy.

Udostępnij: