Aktualności


REMONTY SZKÓŁ W OKRESIE FERII ZIMOWYCH

Data:
Kategoria: Aktualności
W czasie trwania ferii zimowych w szkołach: Zespół Szkół Rolniczych w Zarzeczu/Zespół Szkół im W. Witosa w Zarzeczu, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Zarzeczu , Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Siennowie oraz Szkoła Filialna im. Orła Białego w Pełnatyczach, przeprowadzone zostały gruntowne remonty oraz zakupione zostało doposażenie elementów do klas.
🔷 𝐙𝐞𝐬𝐩𝐨́ł 𝐒𝐳𝐤𝐨́ł 𝐢𝐦. 𝐖𝐢𝐧𝐜𝐞𝐧𝐭𝐞𝐠𝐨 𝐖𝐢𝐭𝐨𝐬𝐚 𝐰 𝐙𝐚𝐫𝐳𝐞𝐜𝐳𝐮:
– remont pomieszczeń magazynowych – wyposażenie w nowe regały,
– remont klatki schodowej w internacie – gładzenie ścian, szpachlowanie, malowanie,
-remont części holu w budynku szkoły,
– remont księgowości i sekretariatu uczniowskiego,
– utworzenie nowoczesnej klasopracowni informatycznej – remont pomieszczenia, zakup wyposażenia, montaż,
– doposażenie kuchni: wymiana mebli, regałów, zakup chłodni.
🔷 𝐒𝐳𝐤𝐨ł𝐚 𝐏𝐨𝐝𝐬𝐭𝐚𝐰𝐨𝐰𝐚 𝐢𝐦. 𝐌𝐚𝐫𝐢𝐢 𝐊𝐨𝐧𝐨𝐩𝐧𝐢𝐜𝐤𝐢𝐞𝐣 𝐰 𝐒𝐢𝐞𝐧𝐧𝐨𝐰𝐢𝐞:
– Wymiana instalacji elektrycznej na górnym korytarzu i w klasach lekcyjnych,
– Modernizacja pomieszczenia kuchennego w tym szpachlowanie ścian i sufitu, wymiana płytek ściennych i podłogowych, prace hydrauliczne, poszerzenie i wymiana drzwi,
– Odnowienie małych pomieszczeń przy kuchni.
Obecnie trwają prace wykończeniowe oraz malowanie w salach lekcyjnych na górnej kondygnacji Szkoły Podstawowej w Siennowie. Planowane jest jeszcze odnowienie i malowanie górnego korytarza oraz wymiana drzwi wejściowych od strony kuchni.
🔷 𝐒𝐳𝐤𝐨ł𝐚 𝐏𝐨𝐝𝐬𝐭𝐚𝐰𝐨𝐰𝐚 𝐢𝐦. 𝐉𝐚𝐧𝐚 𝐏𝐚𝐰ł𝐚 𝐈𝐈 𝐰 𝐙𝐚𝐫𝐳𝐞𝐜𝐳𝐮:
Podczas ferii zimowych w całym budynku Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Zarzeczu miało miejsce maszynowe szorowanie posadzki, a następnie pastowanie ręczne lakierem utrwalającym. Ten zabieg został wykonany we wszystkich klasach, korytarzach szkolnych, toaletach, szatni i boksach. Wymienione zabiegi czyszczące zostały również wykonane w budynku Szkoły Podstawowej im. Orła Białego w Pełnatyczach.
Dodatkowo w budynku szkoły w Zarzeczu odświeżone zostały ściany na korytarzu szkolnym przy drzwiach wejściowych do klas 1-3 i zabezpieczone lakierem bezbarwnym oraz całkowicie poddana została remontowi jedna z klas, w której odbywać się będą zajęcia z historii.
Udostępnij: