SPOTKANIE WIELKANOCNE PRACOWNIKÓW CENTRUM INTEGRACJI SPOŁECZNEJ

W dniu dzisiejszym w Internacie przy Zespole Szkół im W. Witosa w Zarzeczu odbyło się spotkanie wielkanocne dla uczestników projektu Centrum Integracji Społecznej w którym wzięli udział przedstawiciele Caritas Archidiecezji Przemyskiej Ksiądz Paweł Konieczny oraz Sebastian Litwin, a także Tomasz Bury – Wójt Gminy Zarzecze wraz z Sekretarzem Gminy Łukaszem Laską.
Podczas spotkania uczestnicy usłyszeli wiele informacji na temat dalszego funkcjonowania Centrum Integracji Społecznej, a także był to czas na złożenie życzeń świątecznych.
Projekt pn. Centrum Integracji Społecznej w 𝐜𝐚𝐥𝐨𝐬́𝐜𝐢 𝐟𝐢𝐧𝐚𝐧𝐬𝐨𝐰𝐚𝐧𝐲 𝐣𝐞𝐬𝐭 𝐩𝐫𝐳𝐞𝐳 Caritas Archidiecezji Przemyskiej.
W ramach projektu 30 uczestników wykonuje różnego rodzaju prace na terenie Gminy Zarzecze.
Z tego miejsca bardzo dziękujemy za przychylność dla naszej gminy.