XXVII MIĘDZYNARODOWY MIKOŁAJKOWY TURNIEJ PIŁKI RĘCZNEJ

Kategoria: Bez kategorii
W dniach 8-10 grudnia br. w hali sportowej Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zarzeczu po raz 27 odbył się Międzynarodowy Mikołajkowy Turniej Piłki Ręcznej.
W piątkowy wieczór 9 grudnia odbyło się oficjalne otwarcie tegorocznego turnieju.
Do mikołajkowych rozgrywek przystąpiło 10 drużyn, które rywalizowały ze sobą w kategoriach: dzieci oraz juniorki.
Klasyfikacja turnieju przedstawia się następująco:
❄ Juniorka⤵
I MSK Vranov n/Toplu
II ZS im. W. Witosa w Zarzeczu
III SPR ,,Handball” V LO Rzeszów
IV SPR ,,Handball” V LO Rzeszów
V ,,Veres” Lubeń Wielki
VI JKS SPR ,,San” Jarosław
❄ Dzieci⤵
I UKS ,,Jedynka” Pruchnik
II ,,Veres” Lubeń Wielki
III JKS ,,San” Jarosław
IV ULKS ,,Koliber” Zarzecze
Mikołajkowy Turniej Piłki Ręcznej to wydarzenie z wieloletnią tradycją organizowane w Gminie Zarzecze.
Dziękujemy za tak liczny udział oraz emocje jakie towarzyszyły podczas trwania turnieju.
Organizatorami turnieju byli Starosta Powiatu Przeworskiego, Wójt Gminy Zarzecze, Zespół Szkół im. Wincentego Witosa w Zarzeczu, Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zarzeczu oraz ULKS Koliber Zarzecze.