Aktualności


I Turniej Old Boys o Puchar Wójta Gminy Zarzecze

Data:
Kategoria: Aktualności

9 marca br. na hali sportowej GOSiR Zarzecze odbył się I Turniej Old Boys o Puchar Wójta Gminy Zarzecze. Organizatorem był Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zarzeczu wraz z drużyną ETO Zarzecze, która była inicjatorem tego wydarzenia. W tym dniu do rozgrywek stanęło 6 drużyn, grając systemem „każdy z każdym” przez co o końcowym sukcesie decydował każdy mecz.

Turniej wygrała faworyzowana drużyna JKS Jarosław, na drugim miejscu ETO Zarzecze a najniższy stopień podium przypadł drużynie Start Pruchnik Old Boys. Pozostałe miejsca przypadly kolejno drużynie Pełkinie Old Boys, Syrenka Babiś Roźwienica i Grodzisko Old Boys.

Dodatkowe nagrody indywidualne otrzymali:
-Jacek Groch najlepszy bramkarz turnieju z drużyny JKS Jarosław
-Bartosz Potoczny król strzelców turnieju z drużyny Start Pruchnik Old Boys
-Maciej Mikołajek najlepszy zawodnik turnieju z drużyny ETO Zarzecze

Dziękujemy drużynie ETO Zarzecze za pomysł, mając nadzieję, że ten turniej wpisze się na stałe w harmonogram pracy Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zarzeczu.

Dziękujemy także osobom, które pomogły w organizacji turnieju:

-Tomasz Bury- Wójt Gminy Zarzecze
-Bogdan TymoczkoETO Zarzecze
-Piotr Oleszek- Start Pruchnik Old Boys
-Jerzy Paluch- Pełkinie Old Boys

PEŁNA GALERIA NA NASZYM FACEBOOKU: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1153177228198579&type=1&l=4cdbc55fca

Udostępnij: